MW archiwa to zespół profesjonalistów m.in. absolwentów archiwistyki i zarządzania dokumentacją, administracji i prawa. Zobacz kogo szukamy, aplikuj na wybrane stanowiska i zostań częścią naszego zespołu.

Stanowisko: Asystent / Młodszy specjalista ds. archiwizacji

/ Toruń, Bydgoszcz

Kogo szukamy?

  • osób z wykształceniem co najmniej średnim,
  • studentów studiów dziennych: archiwista i zarządzanie dokumentacją, administracja, prawo.

Zakres obowiązków:

  • pomoc przy porządkowaniu dokumentów,
  • dbanie o poprawną komunikację wewnętrzną.

Profil pracownika:

  • biegła obsługa komputera,
  • odpowiedzialność,
  • komunikatywność.
W zamian oferujemy:
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • elastyczne godziny pracy,
  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego,
  • możliwość rozwoju osobistego poprzez uczestnictwo w szkoleniach.

Stanowisko: Praktyki studenckie

/ Toruń

U nas nauczysz się:

  • samodzielności w działaniu,
  • dobrych praktyk przy porządkowaniu dokumentów,
  • wykorzystywania nowoczesnych technologii w archiwum.

Profil praktykanta:

  • możliwość rozwoju osobistego poprzez uczestnictwo w szkoleniach,
  • możliwość zatrudnienia.