Realizację usługi poprzedza przygotowanie dokumentów do transportu. Nasi pracownicy spakują dokumenty do kartonów archiwizacyjnych zachowując ustaloną strukturę. Dokumenty zostaną bezpiecznie przetransportowane we wskazane miejsce. Rozpakowanie i rozmieszczenie archiwów w nowej lokalizacji odbywa się w ścisłym porozumieniu z Klientem co gwarantuje przejrzystość i właściwą strukturę.

Usługę transportu dokumentów lub przeprowadzki archiwum wykonujemy z zachowaniem najwyższych standardów bezpieczeństwa. Nasi pracownicy to wykształceni archiwiści, którzy profesjonalnie przygotują materiały do transportu, przetransportują dokumenty we wskazane miejsce i rozpakują w nowej lokalizacji.

JAK TO ROBIMY?

TRANSPORT DOKUMENTÓW I RELOKACJE ARCHIWÓW

Przygotowanie dokumentów do transportu 

Dokumenty zdejmiemy z półek, sprawdzimy ich stan, zweryfikujemy dokumenty ewidencyjne i przygotujemy do pakowania.

Załadunek dokumentów

Przygotowane dokumenty do transportu przeniesiemy do pojazdów transportujących, zabezpieczymy na czas transportu i dostarczymy we wskazane miejsce.

transport dokumentów, niszczenie dokumentów, mw archiwa

Transport dokumentów

Do transportu dokumentów używamy floty samochodów wyposażonych w nadajniki GPS. Większość transportów realizujemy w ciągu 1 dnia roboczego, zachowując najwyższe standardy bezpieczeństwa.

Wypakowanie dokumentów 

Dokumenty wypakujemy i ułożymy zgodnie z topografią i strukturą nowego archiwum. To ostatni etap procesu relokacji archiwum.

ZADAJ NAM PYTANIE

+48 696 318 112
biuro@mwarchiwa.pl