Doświadczenie,
know-how i elastyczność >

Najważniejsi są ludzie, którzy
lubią swoją pracę >

Jesteśmy firmą z Torunia, specjalizującą się w kompleksowych rozwiązaniach archiwizacyjnych i obsłudze dokumentów dla firm i instytucji. Nasza oferta obejmuje archiwizację, porządkowanie, niszczenie i skanowanie różnorodnych dokumentów, a także transport oraz obsługę archiwów zakładowych.

Działamy od 2016 roku, świadcząc usługi dla firm prywatnych, instytucji państwowych i samorządowych. Nasz zespół to absolwenci branżowych kierunków, takich jak archiwistyka, zarządzanie dokumentacją, administracja i prawo. Jesteśmy przekonani, że nasze doświadczenie, otwartość na nowoczesne technologie i nieustanne poszerzanie kompetencji są kluczowe dla dostarczania kompleksowych usług z zakresu archiwizacji i obsługi dokumentów.

Korzystając z najnowocześniejszych technologii, nie tylko podnosimy komfort pracy, ale także obniżamy koszty. Naszym celem jest dostarczanie klientom kompleksowych usług, które przekładają się na wymierne korzyści. Cieszymy się, gdy nasza praca przyczynia się do sukcesu naszych klientów.

Zespół >

Marek

Specjalista ds. archiwizacji dokumentów z 12 letnią praktyką zawodową. W 2016 roku założył firmę MW Archiwa, która swoim zasięgiem obejmuje obszar całego kraju. Jest absolwentem kierunku: Archiwistyka i zarządzanie dokumentacją na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu. Specjalizuje się w optymalizacji procesów przechowania dokumentów w dużych firmach i wykorzystaniu nowych technologii w obszarach zarządzania dokumentami.

Dawid

Absolwent Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. Ukończył studia na kierunku: Archiwistyka i zarządzania dokumentacją. Do zespołu MW Archiwa dołączył w 2018 roku. Specjalizuje się w organizacji pracy w archiwach oraz w ich bieżącej obsłudze. Interesuje się digitalizacją zasobów archiwalnych.

Oskar

Specjalista do spraw związanych z relokacją dokumentów. Jest absolwentem Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. Interesuje się katalogowaniem dawnych archiwaliów oraz muzealnictwem.

Agnieszka

Zaufali nam >

SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI