DOŚWIADCZENIE,
KNOW-HOW I NARZĘDZIA CYFROWE

O nas >

Jesteśmy polską firmą,  która dostarcza kompleksowe rozwiązania w zakresie archiwizacji i obsługi dokumentów. MW archiwa to zespół profesjonalistów m.in. absolwentów archiwistyki i zarządzania dokumentacją, administracji i prawa. Specjalizujemy się w archiwizacji i porządkowaniu dokumentacji z wykorzystaniem nowoczesnych technologii, które pozwalają optymalizować koszty back-office. Tworzymy rozwiązania w zakresie archiwizacji i zarządzania dokumentacją, które podnoszą komfort pracy z dokumentacją i obniżają koszty.

Nasz zespół tworzą absolwenci specjalistycznych kierunków m.in. archiwistyki i zarządzania dokumentacją, informatyki, administracji i prawa. Wykształceni specjaliści posiadający duże doświadczenie w pracy przy różnego rodzaju projektach porządkowania i archiwizacji dokumentów, wdrażania systemów elektronicznego zarządzania dokumentacją, wdrażania procedur organizacyjno – prawnych i podnoszenia bezpieczeństwa informacji wewnątrz organizacji to gwarancja jakości i niezawodności.

Wierzymy, że nasze doświadczenia, wzajemne uzupełnienie się członków zespołu jest kluczem do dostarczania Klientom rozwiązania szytego na miarę jego potrzeb. Dzięki takiemu podejściu zespół MW archiwa jest w stanie oferować kompleksowe usługi na najwyższym poziomie.

Specjalizujemy się w optymalizacji procesów biznesowych back-office z wykorzystaniem nowoczesnych technologii. Nie ograniczamy się do tradycyjnego porządkowania i archiwizacji dokumentów. Jesteśmy fanami łączenia wiedzy archiwistów z możliwościami nowych technologii. Bogate doświadczenia we współpracy z naszymi partnerami pozwala nam na wyjątkowo efektywne realizacje usług. Czujemy się wspaniale, gdy nasza praca przekłada się na wymierne korzyści dla naszych Klientów.

Realizujemy usługi dla małych i średnich firm, instytucji samorządowych i dużych korporacji. Mieliśmy przyjemność wykonywać usługi porządkowania i archiwizacji w takich miastach jak: Toruń, Bydgoszcz, Włocławek, Grudziądz, Inowrocław,  Bełchatów, Brodnica, Łódź, Poznań, Olsztyn.

Zespół >

Marek

Specjalista ds. archiwizacji dokumentów z 12 letnią praktyką zawodową. W 2016 roku założył firmę MW Archiwa, która swoim zasięgiem obejmuje obszar całego kraju. Jest absolwentem kierunku: Archiwistyka i zarządzanie dokumentacją na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu. Specjalizuje się w optymalizacji procesów przechowania dokumentów w dużych firmach i wykorzystaniu nowych technologii w obszarach zarządzania dokumentami.

Justyna

Jest absolwentką kierunków: Archiwistyka i zarządzanie dokumentacją oraz Administracji na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu. Odbyła staż zawodowy w Archiwum Państwowym w Łodzi. Interesuje się porządkowaniem dokumentacji przy użyciu nowych technologii.

Adam

Specjalista do spraw związanych z archiwizacja dokumentów z 3 letnim doświadczeniem. Ukończył technikum informatyczne zdobywając tytuł technika. Jest absolwentem studiów na kierunku Archiwistyka i zarządzanie dokumentacją na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu.

Dawid

Absolwent Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. Ukończył studia na kierunku: Archiwistyka i zarządzania dokumentacją. Do zespołu MW Archiwa dołączył w 2018 roku. Specjalizuje się w organizacji pracy w archiwach oraz w ich bieżącej obsłudze. Interesuje się digitalizacją zasobów archiwalnych.

JAK DZIAŁAMY?

MW Archiwa świadczy usługi o wysokiej jakości. Każde przedsięwzięcie, w które się angażujemy jest wyjątkowe. Dokładnie analizujemy potrzeby, proponujemy rozwiązania i przystępujemy do realizacji.

BEZPIECZEŃSTWO

Opracowaliśmy i wdrożyliśmy odpowiednie procedury zapewniające najwyższy standard naszych usług. Ochrona powierzonych nam dokumentów jest naszym priorytetem. Nieustanie poszerzamy swoje kompetencje w zakresie bezpieczeństwa informacji.

DLACZEGO MY?

Od 2010 roku zdobywamy doświadczenie, dzięki któremu możemy realizować nawet najbardziej wymagające projekty. Nieustannie podnosimy nasze kompetencje. Dążymy do tego, by świadczyć naszym Klientom usługi jak najwyższej jakości.

Zaufali nam >

SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI