Doświadczenie,
know-how i elastyczność >

Najważniejsi są ludzie, którzy
lubią swoją pracę >

Jesteśmy toruńską firmą, która dostarcza kompleksowe rozwiązania dla firm i instytucji w zakresie archiwizacji i obsługi dokumentów. Specjalizujemy się w archiwizacji i porządkowaniu wszystkich rodzajów dokumentów, niszczeniu dokumentów, skanowaniu dokumentów, transporcie dokumentów oraz obsłudze archiwów zakładowych. W swojej pracy wykorzystujemy nowoczesne technologie, które podnoszą komfort pracy oraz obniżają koszty. Od 2016 roku realizujemy usługi dla firm prywatnych, instytucji państwowych oraz samorządowych.

Nasz zespół tworzą absolwenci branżowych kierunków m.in. archiwistyki i zarządzania dokumentacją, administracji i prawa. Wierzymy, że nasze doświadczenie, otwartość na nowe technologie i nieustanne poszerzanie kompetencji są kluczem do dostarczania Klientom kompleksowych usług z zakresu archiwizacji i obsługi dokumentów. Czujemy się wspaniale, gdy nasza praca przekłada się na wymierne korzyści dla naszych Klientów.

Zespół >

Marek

Specjalista ds. archiwizacji dokumentów z 12 letnią praktyką zawodową. W 2016 roku założył firmę MW Archiwa, która swoim zasięgiem obejmuje obszar całego kraju. Jest absolwentem kierunku: Archiwistyka i zarządzanie dokumentacją na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu. Specjalizuje się w optymalizacji procesów przechowania dokumentów w dużych firmach i wykorzystaniu nowych technologii w obszarach zarządzania dokumentami.

Dawid

Absolwent Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. Ukończył studia na kierunku: Archiwistyka i zarządzania dokumentacją. Do zespołu MW Archiwa dołączył w 2018 roku. Specjalizuje się w organizacji pracy w archiwach oraz w ich bieżącej obsłudze. Interesuje się digitalizacją zasobów archiwalnych.

Oskar

Specjalista do spraw związanych z relokacją dokumentów. Jest absolwentem Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. Interesuje się katalogowaniem dawnych archiwaliów oraz muzealnictwem.

Agnieszka

Zaufali nam >

SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI