Jesteśmy polską firmą,  która dostarcza kompleksowe rozwiązania w zakresie archiwizacji i obsługi dokumentów. MW archiwa to zespół profesjonalistów m.in. absolwentów archiwistyki i zarządzania dokumentacją, administracji i prawa. Specjalizujemy się w archiwizacji i porządkowaniu dokumentacji z wykorzystaniem nowoczesnych technologii, które pozwalają optymalizować koszty back-office. Tworzymy rozwiązania w zakresie archiwizacji i zarządzania dokumentacją, które podnoszą komfort pracy z dokumentacją i obniżają koszty.

O FIRMIE

DOŚWIADCZENIE,
KNOW-HOW
I NARZĘDZIA CYFROWE

Nasz zespół tworzą absolwenci specjalistycznych kierunków m.in. archiwistyki i zarządzania dokumentacją, informatyki, administracji i prawa. Wykształceni specjaliści posiadający duże doświadczenie w pracy przy różnego rodzaju projektach porządkowania i archiwizacji dokumentów, wdrażania systemów elektronicznego zarządzania dokumentacją, wdrażania procedur organizacyjno – prawnych i podnoszenia bezpieczeństwa informacji wewnątrz organizacji to gwarancja jakości i niezawodności.

Wierzymy, że nasze doświadczenia, wzajemne uzupełnienie się członków zespołu jest kluczem do dostarczania Klientom rozwiązania szytego na miarę jego potrzeb. Dzięki takiemu podejściu zespół MW archiwa jest w stanie oferować kompleksowe usługi na najwyższym poziomie.

Specjalizujemy się w optymalizacji procesów biznesowych back-office z wykorzystaniem nowoczesnych technologii. Nie ograniczamy się do tradycyjnego porządkowania i archiwizacji dokumentów. Jesteśmy fanami łączenia wiedzy archiwistów z możliwościami nowych technologii. Bogate doświadczenia we współpracy z naszymi partnerami pozwala nam na wyjątkowo efektywne realizacje usług. Czujemy się wspaniale, gdy nasza praca przekłada się na wymierne korzyści dla naszych Klientów.

Realizujemy usługi dla małych i średnich firm, instytucji samorządowych i dużych korporacji. Mieliśmy przyjemność wykonywać usługi porządkowania i archiwizacji w takich miastach jak: Toruń, Bydgoszcz, Włocławek, Grudziądz, Inowrocław,  Bełchatów, Brodnica, Łódź, Poznań, Olsztyn.

JAK DZIAŁAMY?

MW Archiwa świadczy usługi o wysokiej jakości. Każde przedsięwzięcie, w które się angażujemy jest wyjątkowe. Dokładnie analizujemy potrzeby, proponujemy rozwiązania i przystępujemy do realizacji.

BEZPIECZEŃSTWO

Opracowaliśmy i wdrożyliśmy odpowiednie procedury zapewniające najwyższy standard naszych usług. Ochrona powierzonych nam dokumentów jest naszym priorytetem. Nieustanie poszerzamy swoje kompetencje w zakresie bezpieczeństwa informacji.

DLACZEGO MY?

Od 2010 roku zdobywamy doświadczenie, dzięki któremu możemy realizować nawet najbardziej wymagające projekty. Nieustannie podnosimy nasze kompetencje. Dążymy do tego, by świadczyć naszym Klientom usługi jak najwyższej jakości.

NASI KLIENCI

archiwizacja dokumentów

porządkowanie i archiwizacja

SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI