Obsługa archiwum
zakładowego >

Outsourcing procesu
obsługi archiwum zakładowego >

Firmy i instytucje mają obowiązek przechowywania dokumentów. Ze względów prawnych i organizacyjnych najczęściej przechowują dokumenty w swojej siedzibie. Sytuacja ta wymusza podjęcie inwestycji, które obejmują m.in. koszty rozwiązań informatycznych, zasobów pracowniczych i i infrastruktury archiwum. Organizacje często napotykają problem z obsługą archiwum zakładowego we własnym zakresie. Posiadamy specjalistyczną wiedzę, know-how na zarządzanie archiwami i doświadczenie w archiwizacji dokumentów. Nasza oferta zawsze dopasowana jest do indywidualnych potrzeb.

Zamów usługę >

+48 696 318 112
biuro@mwarchiwa.pl

Jak to robimy >

01 >>>

Rozmowa

Potrzebujesz archiwisty, ale nie na cały etat? Określ swoje potrzeby, ustalimy najważniejsze informacje i przygotujemy się do drugiego kroku.

02 >>>>

Oferta współpracy

W oparciu o ustalenia z rozmowy przygotowujemy propozycję współpracy.

03 >>

Umowa

Przygotujemy umowę i wymagane dokumenty. Po dopełnieniu niezbędnych formalności zabieramy się do pracy. Praca pracą, ale papierologia musi być w porządku!

04 >

Działamy! 

Zaczynamy pracę! Nasi doświadczeni archiwiści będą wykonywać  prace w Twojej firmie lub instytucji. Będą dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem z Twoimi pracownikami. W końcu robimy to co lubimy.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI