Jesteśmy polską firmą,  która dostarcza kompleksowe rozwiązania w zakresie archiwizacji i obsługi dokumentów. MW archiwa to zespół profesjonalistów m.in. absolwentów archiwistyki i zarządzania dokumentacją, administracji i prawa. Specjalizujemy się w archiwizacji i porządkowaniu dokumentacji z wykorzystaniem nowoczesnych technologii, które pozwalają optymalizować koszty back-office.

Tworzymy rozwiązania w zakresie archiwizacji i zarządzania dokumentacją, które podnoszą komfort pracy z dokumentacją i obniżają koszty.

0lat
Pracujemy dla Was od 7 lat.
0miast
Odwiedziliśmy wykonując usługi porządkowania i archiwizacji dokumentów.
0%
Klientów wystawiło nam pozytywne rekomendacje.
0archiwów
Uporządkowaliśmy i wyposażyliśmy w odpowiednie narzędzia wyszukiwawcze.
0szkoleń
I ponad 200 przeszkolonych osób w zakresie prowadzenia archiwum zakładowego.

DLACZEGO MY

BEZPIECZEŃSTWO

Ochrona powierzonych nam dokumentów jest naszym priorytetem.

PROCEDURY

Opracowaliśmy i wdrożyliśmy procedury zapewniające najwyższy standard świadczonych usług.

KWALIFIKACJE

Nasz personel nieustanie podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w specjalistycznych kursach i szkoleniach.

STAWIAMY NA ZESPÓŁ

Nasz zespół tworzą absolwenci specjalistycznych kierunków m.in. archiwistyki i zarządzania dokumentacją, informatyki, administracji i prawa. Wykształceni specjaliści posiadający duże doświadczenie w pracy przy różnego rodzaju projektach porządkowania i archiwizacji dokumentów, wdrażania systemów elektronicznego zarządzania dokumentacją, wdrażania procedur organizacyjno – prawnych i podnoszenia bezpieczeństwa informacji wewnątrz organizacji to gwarancja jakości i niezawodności.

Wierzymy, że nasze doświadczenia, wzajemne uzupełnienie się członków zespołu jest kluczem do dostarczania Klientom rozwiązania szytego na miarę jego potrzeb. Dzięki takiemu podejściu zespół MW archiwa jest w stanie oferować kompleksowe usługi na najwyższym poziomie.

Specjalizujemy się w optymalizacji procesów biznesowych back-office z wykorzystaniem nowoczesnych technologii. Nie ograniczamy się do tradycyjnego porządkowania i archiwizacji dokumentów. Jesteśmy fanami łączenia wiedzy archiwistów z możliwościami nowych technologii. Bogate doświadczenia we współpracy z naszymi partnerami pozwala nam na wyjątkowo efektywne realizacje usług. Czujemy się wspaniale, gdy nasza praca przekłada się na wymierne korzyści dla naszych Klientów.

Realizujemy usługi dla małych i średnich firm, instytucji samorządowych i dużych korporacji. Mieliśmy przyjemność wykonywać usługi porządkowania i archiwizacji w takich miastach jak: Toruń, Bydgoszcz, Włocławek, Grudziądz, Inowrocław,  Bełchatów, Brodnica, Łódź, Poznań, Olsztyn.

NASI KLIENCI

archiwizacja dokumentów

porządkowanie i archiwizacja

Jesteśmy ekspertami w obszarze usług obsługi dokumentów   CZYM SIĘ ZAJMUJEMY?