Porządkowanie dokumentów

Kompleksowa obsługa
dokumentów firm i instytucji >

Porządkowanie i archiwizacja dokumentów dla instytucji i firm prywatnych stanowi jedną z naszych kluczowych kompetencji. Prawidłowa archiwizacja dokumentów to gwarancja bezpieczeństwa i pełnej kontroli nad przepływającą w organizacji dokumentacją. Dzięki zleceniu nam usług z zakresu porządkowania i archiwizacji uzyskują Państwo pewność, że wszystkie prace zostaną zrealizowane z najwyższą starannością przez wykwalifikowanych i doświadczonych archiwistów. Porządkując Twoje zbiory, sporządzimy ewidencję akt i zadbamy o brakowanie akt kategorii B. Nasza zespół zakwalifikuje dokumenty do odpowiedniej kategorii, grupy rzeczowej i uformuje zbiory chronologicznie i tematycznie.

Porządkujemy dokumentację archiwalną oraz niearchiwalną – m.in. księgową, kadrową, osobową, techniczną, medyczną.

Zamów usługę >

+48 696 318 112
biuro@mwarchiwa.pl

Porządkowanie dokumentów
krok po kroku >

01 >>>

Segregacja i kwalifikacja
dokumentów

Nasi specjaliści dokonają segregacji i odpowiedniej kwalifikacji dokumentów. Dokumenty zostaną zakwalifikowane m.in. do odpowiedniej grupy rzeczowej, kategorii archiwalnej oraz oznaczone symbolem lub nazwą komórki organizacyjnej.

02 >>>

Porządkowanie dokumentów

Dokumenty ułożymy w taki sposób, aby stworzyć przejrzyste i funkcjonalne archiwum. Aby osiągnąć ten efekt wykorzystamy nasze doświadczenie, sprawdzone zasady i dobre praktyki stosowane w dziedzinie zarządzania dokumentami.

03 >>>

Oznaczenie i ewidencjonowanie
dokumentów

Wszystkie dokumenty zostaną oznaczone i zewidencjowane w bazie danych, która ułatwi wyszukiwanie, tworzenie wymaganych dokumentów oraz dalsze zarządzanie archiwum.

04 >>>

Brakowanie i niszczenie dokumentów

Podczas etapu porządkowania dokumentów zostaną wydzielone dokumenty, których okres przechowywania minął. Po uzyskaniu wymaganych zgód pomożemy zniszczyć dokumenty, potwierdzając cały proces certyfikatem.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI