Przechowywanie dokumentów >

Przechowywanie dokumentów >

Zajmujemy się wsparciem firm i instytucji w zakresie przechowania dokumentów w archiwum zewnętrznym. Współpracujemy z najlepszymi składnicami dokumentów na terenie całej Polski. Dzięki temu oferujemy atrakcyjne ceny i dogodne lokalizacje magazynów. Powierzając nam dokumenty zyskują Państwo rozwiązanie problemu braku miejsca, optymalizację procesu przechowania i wysoki poziom bezpieczeństwa danych.

Oferujemy przechowywanie dokumentów: księgowych, podatkowych, kadrowo-płacowych, medycznych.

Jak to robimy >

01 >>>>

Zapytanie

Otrzymujemy zapytanie i doprecyzujemy szczegóły przechowywania dokumentów – ilość dokumentów, rodzaj dokumentów, dogodne lokalizacje magazynów, sposób obsługi i udostępniania dokumentów.

02 >>>

Oferta współpracy

W oparciu o zebrane informacje przygotowujemy ofertę cenową i wstępny harmonogram współpracy. Dokładamy wszelkich starań, aby nasza propozycja odpowiadała wszystkim potrzebom klienta i była w korzystnej cenie.

03 >>

Umowa

Przygotujemy umowę i wymagane dokumenty. Po dopełnieniu niezbędnych formalności zabieramy się do pracy. Praca pracą, ale papierologia musi być w porządku!

04 >

Działamy! 

Zaczynamy pracę! Pakujemy dokumenty i od tego momentu dbamy o ich bezpieczeństwo. Dokumenty transportowane są do naszych magazynów. Są przechowywane, skanowane i udostępniane zgodnie z warunkami umowy. W końcu robimy to co lubimy.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI