Transport dokumentów >

Bezpieczna relokacja
dokumentów i archiwów >

Transport dokumentów jest uciążliwym i pracochłonnym procesem. Kluczowe jest, by dokumenty, które wymagają przeniesienia zostały odpowiednio zabezpieczone i profesjonalnie zapakowane przed transportem.  Nasi pracownicy dostarczą dokumenty we wskazane miejsce i rozpakują je w nowej lokalizacji. Doświadczenie naszego zespołu gwarantuje, że podczas transportu nie zostanie zburzona ich pierwotna struktura ułożenia.

Usługę transportu dokumentów realizujemy na terenie całej Polski.

Usługa transportu dokumentów obejmuje: przygotowanie dokumentów w siedzibie Klienta, pakowanie dokumentów, transport dokumentów, wypakowanie i ułożenie dokumentów zgodnie z ustaloną topografią.

Zamów usługę >

+48 733 010 323
biuro@mwarchiwa.pl

Transport dokumentów >
krok po kroku

01 >>>

Przygotowanie dokumentów
w siedzibie Klienta

Nasi specjaliści przygotuję dokumenty do transportu w taki sposób, aby podczas realizacji usługi została zachowana ich struktura oraz układ.

02 >>

Pakowanie dokumentów

Dokumenty zapakujemy zgodnie z wskazaniami Klienta – do pudeł archiwizacyjnych, kartonów zbiorczych lub skrzyń transportowych. Dokumenty zostaną profesjonalnie przygotowane do transportu i będą gotowe, aby ruszyć w drogę do punktu docelowego.

03 >

Transport dokumentów

Do transportu dokumentów używamy floty dostosowanych samochodów wyposażonych w nadajniki GPS. Większość transportów realizujemy w ciągu 1 dnia roboczego ponieważ bezpieczeństwo informacji ma dla nas najwyższy priorytet.

04 >

Wypakowanie i ułożenie
dokumentów

Gdy dokumenty dotrą do miejsca docelowego rozpoczniemy rozładunek. Wypakujemy je i ułożymy zgodnie z ustalonym porządkiem.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI